تاریخ انتشار: ۲۱:۵۳:۴۷, ۲۶ مرداد ۱۳۹۶

لوسیون بدن خواب آور برای افراد بی خواب

لوسیون بدن خواب آور برای افراد بی خواب

اعتدال : شفا آنلاین>سلامت>از هر سه نفر، یک نفر از بی خوابی با درجه‌های مختلف رنج می‌برد و برخی از آن‌ها مجبورند تمام شب را تا صیح به گوشی خیره شوند که ساعت‌ها سریعتر بگذرند.
به گزارش شفا آنلاین،یک شب بی خوابی کافی است تا برخی افراد را دیوانه کند، اما می‌توانید فکرش را کنید که هرشب برای خوابیدن تلاش کنید؟ جالب است بدانید که از هر سه نفر، یک نفر از بی خوابی با درجه‌های مختلف رنج می‌برد و برخی از آن‌ها مجبورند تمام شب را تا صیح به گوشی خیره شوند که ساعت‌ها سریعتر بگذرند. اما اگر شمردن گوسفندان کمکی نکند، یک لوسیون بدن انگلیسی کمک خواهد کرد مثل یک نوزاد بخوابید.
عده زیادی از افراد ادعا می‌کند که از بی خوابی مزمن رنج می‌برده اند و هیچ دارویی نمی‌توانسته به آن‌ها کمک کند تا این لوسیون(lotion) را پیدا کرده اند و حالا می‌توانند یک خواب راحت داشته باشند. این لوسیون از کره کاکائو، جوی دوسر، روغن اسطوخودوس، روغن تنکتا و روغن یلانگ یلانگ ساخته شده است. این لوسیون ابتدا به صورت محدود تولید شد، اما تقاضا برای آن چنان بالا بود که شرکت مجبور شد آن را به خط محصولات زیبایی دائمی اضافه کند. طبق نظر کاربران، این محصول چنان تاثیر آرامش بخشی دارد که می‌تواند به اضطراب شدید نیز کمک کند. این لوسیون ۱۰ دلار قیمت دارد. ∎​