تاریخ انتشار: ۲۱:۵۳:۴۵, ۲۶ مرداد ۱۳۹۶

فریاد علی دایی بر سر عباس زاده ماشین منصوریان و درویش پشت درماند

فریاد علی دایی بر سر عباس زاده ماشین منصوریان و درویش پشت درماند

اعتدال : به گزارش ایسنا، دیدار تیم‌های سایپا و استقلال در چارچوب هفته چهارم در پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید.
- پیش از آغاز این دیدار تغییر ورودی پارکینگ ورزشگاه تختی باعث سردرگمی تماشاگران شده بود و مقابل درب اصلی این ورزشگاه هم ازدحام عجیبی ایجاد شد به طوری که مدیرعامل سایپا مجبور شد ماشین خود را بیرون از ورزشگاه ترک کند و خودروی او نیم ساعت بعد وارد ورزشگاه شد. همچنین یکی از دوستان منصوریان که قصد داشت خودروی او را وارد ورزشگاه کند، مجبور شد ۴۰ دقیقه بیرون از استادیوم بماند تا وارد ورزشگاه شود.
- از تیم استقلال سجاد شهباززاده، یعقوب کریمی، مجتبی جباری و مهدی رحمتی به سمت نیمکت تیم سایپا رفتند و برخورد رحمتی با دایی خیلی گرم بود. همچنین علیاری و دانشور هم از تیم سایپا به سمت نیمکت استقلال رفتند.
- علیرضا منصوریان و علی دایی پیش از آغاز بازی برخورد گرمی با هم داشتند.
- در دقیقه ۱۰ این دیدار و بعد از اعلام خطای بازیکنان استقلال روی دانیال ماهینی، علیرضا منصوریان به شدت به زاهدی فر داور این دیدار اعتراض کرد. این مسئله در ادامه به شعار هواداران استقلال منجر شد و آنها خطاب به تیمشان شعاری می دادند که مضمون آن این بود که رقیب آبی‌ها در این بازی داور مسابقه است.
- اندک هواداران تیم سایپا در این دیدار علی دایی را سلطان آسیا خطاب می کردند.
- در دقیقه ۳۶ این دیدار و بعد از اینکه تعلل عباس زاده فرصت خوبی را از تیم سایپا در ضد حمله گرفت، علی دایی به شدت سر این بازیکن فریاد زد.
- در دقیقه ۴۳ این دیدار سجاد شهباززاده مهاجم استقلال مصدوم شد و دقایقی بعد جایش را به علی قربانی داد.
- پس از پایان این دیدار علی قربانی با رفتن به سمت شهباززاده حال او را جویا شد. مهاجم مصدوم استقلال با پایی که رویش یخ بسته بود زمین را ترک کرد.
انتهای پیام ∎​