تاریخ انتشار: ۱۲:۴۰:۰۲, ۲۶ مرداد ۱۳۹۶

محور هراز در 2 مرحله مسدود می‌شود

محور هراز در 2 مرحله مسدود می‌شود

اعتدال : به گزارش پایگاه 598، محمدرضا زمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری فارس استان تهران اظهار داشت: با توجه به درخواست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران مبنی بر ضرورت انجام عملیات اصلاح شیب شیروانی در محور هراز، محدوده پیچ ابتهاج (کیلومتر 85 تا 86)، این محور از 29 مردادماه سال جاری تا 21 شهریورماه و همچنین از دوم مهرماه تا 25 مهرماه مسدود است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای رودهن و پردیس اضافه کرد: انسداد محور هراز تنها در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه تاریخ‌های ذکرشده (19 روز کاری) از ساعت 6 صبح تا 18 هر هفته خواهد بود.

وی تصریح کرد: این محور در روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه، جمعه و ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چندروزه باز است.

زمانی اظهار داشت: هم‌وطنانی که قصد تردد به شمال و شمال شرق کشور را دارند، در زمان انسداد محور هراز می‌توانند از محورهای جایگزین فیروزکوه و کندوان استفاده کنند.

به گزارش فارس؛ محور بین‌المللی هراز حدفاصل رودهن- آمل یکی از مهم‌ترین و پرترددترین راه‌های مواصلاتی کشور است که استان تهران را به استان‌های شمالی و شمال شرق کشور متصل می‌کند.

روزانه هزاران دستگاه خودروی سبک و سنگین در قالب سواری، اتوبوس و کامیون‌های حامل مواد سوختی و فاسدشدنی از این محور تردد دارند و نقش بسیار مؤثری در جابه‌جایی مسافر در ایام نوروز و تعطیلات ایفا می‌کنند.
∎​