تاریخ انتشار: ۰۷:۳۶:۲۵, ۲۵ مرداد ۱۳۹۶

ورود اولین نمونه از خودروی JAC J4 به ایران

ورود اولین نمونه از خودروی JAC J4 به ایران

اعتدال : در هفته گذشته اولین نمونه از خودروی جک جی 4وارد کارخانه کرمان موتور شد. این خودرو به تازگی وارد کشور شده است و گویا کرمان موتور بنا دارد تا این خودرو را در آینده نزدیک وارد بازار کند.
نام اصلی این خودرو در بازار های جهان بخصوص کشور چین Heyue A30 است ولی بعد ها نام آن به جک J4 تغیر یافت.خودرویی در سبک سدان و در ابعادی جمع و جور که توسط جیانهایوی طراح و شخصی که پلت فرم نسل دوم JAC برای خودروهای جمع و جور طراحی کرد طراحی شده است.،جک J4 دقیقا چیزی بین جک J5 و جک J3 است برای نیازهای متفاوت.

به همین دلیل بود تا این شرکت رو به ساختن جک J4 آورد. دانیل گاگلاین در مرکز طراحی JAC در کشور ایتالیا شروع به ساختن یک ظاهر طراحی جدید در قسمت بیرونی خودرو کرد . قبل از راه اندازی رسمی آن در نوامبر 2012 در نمایشگاه خودروی گوانگژو، جک J4 به عنوان “B II” شناخته شد.

جک J4 سهم بازار خودروی جک J3 را که یک پلت فرم خودروی اس یو وی بود را در بازار از آن خود کرد و نگذاشت تا تولید نشدن آن خللی در جایگاه جهانی این شرکت ایجاد کند.

جک جی4 از یک موتور 1.5 لیتری با قدرت 111 اسب بخار بهره‌مند است. این خودرو بزودی توسط کرمان‌موتور وارد بازار ایران می‌شود.


منبع خبر : ایران جیب
برچسب ها : ورود اولین هواپیما به ایران , ورود اولین خودرو به ایران
منبع : بانک اطلاعات خودرو car[.]ir