تاریخ انتشار: ۱۱:۵۹:۲۳, ۲۴ مرداد ۱۳۹۶

طرح ضربتی پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج در بانک سپه اجرا می شود

طرح ضربتی پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج در بانک سپه اجرا می شود

اعتدال : در زمان حاضر به هر یک از زوجین 100 میلیون ریال تسهیلات ازدواج با نرخ کارمزد چهار درصد و بازپرداخت 48 ماهه تعلق می‌گیرد.
به گزارش ایرنا، مدیریت شعب بانک سپه استان اصفهان روز سه شنبه اعلام کرد: 6 هزار میلیارد ریال از منابع بانک سپه برای اجرای طرح ضربتی پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج در کل کشور تخصیص یافته است.
مدیر شعب بانک سپه استان اصفهان گفت: به منظور تسریع در اجرای طرح ضربتی پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج، کلیه متقاضیان در صف انتظار به شعب درخواستی خود معرفی شدند و دستورالعمل های تسهیل در عملیاتی شدن طرح مذکور به شعب زیر مجموعه ابلاغ شده است.
حمیدرضا باقری افزود: همچنین کلیه متقاضیان ثبت نام کننده در سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بانک مرکزی تعیین تکلیف و وام قرض الحسنه ازدواج متقاضیانی که پرونده خود را تکمیل کرده اند پرداخت شده است.
مدیر شعب بانک سپه استان اصفهان از پرداخت تسهیلات ازدواج به سه هزار و 299 نفر در سال 95 به مبلغ بیش از 340 میلیارد ریال خبر داد و اظهار کرد: 2 هزار و 960 نفر به شعب بانک سپه استان از ابتدای سال 96 تا کنون معرفی و تسهیلاتی به ارزش 200 میلیارد ریال به حدود 2 هزار نفر از واجدان شرایط پرداخت شده است.
وی از متقاضیان معرفی شده که تا کنون به شعب مراجعه نکرده اند درخواست کرد در اولین فرصت به شعب درخواستی خود برای تکمیل پرونده مراجعه کرده و دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج اقدام کنند.
باقری همچنین گفت: بانک سپه همسو با سیاست های اقتصادی دولت تدبیر و امید و همچنین اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در سال گذشته به 227 واحد صنعتی کوچک، متوسط و بزرگ در استان اصفهان تسهیلاتی به مبلغ 2 هزار و 389 میلیارد ریال پرداخت کرده است که با توجه به آمار مراجع استانی رتبه نخست را در پرداخت تسهیلات بین بانک های استان اصفهان به دست آورده است.
بانک سپه با حدود 90 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات بانکداری با یکهزار و ۸۰۰ شعبه در کشور فعالیت می‌کند و شعبه‌های بین‌المللی آن در کشورهای آلمان، ایتالیا، فرانسه و بریتانیا مستقر است.
ت/3011 / 6022 خبرنگار: آسیه معینی - انتشار دهنده : عمادی
انتهای پیام /*

برچسب ها اقتصاد بانك بانك سپه اصفهان وام ازدواج ∎​