تاریخ انتشار: ۱۴:۵۸:۳۰, ۲۲ مرداد ۱۳۹۶

385 فقره وام قرض الحسنه ازدواج در بانک صادرات ایلام پرداخت شد

385 فقره وام قرض الحسنه ازدواج در بانک صادرات ایلام پرداخت شد

اعتدال : حمزه شرافت روز یکشنبه در دیدار با رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز ایلام اظهار کرد: در اجرای طرح ضربتی وام قرض الحسنه ازدواج، تمامی متقاضیان ثبت نام شده در سامانه دریافت تسهیلات ازدواج در یک روز تعیین شعبه شده و برای دریافت وام به شعب معرفی می شوند.
وی یادآور شد: سامانه برای ثبت نام متقاضیان فعال است و زوج ها می توانند برای ثبت نام و انجام مراحل دریافت وام قرض الحسنه ازدواج اقدام کنند.

** تاخیر در پرداخت وام ازدواج وجود ندارد
معاون شعب بانک صادرات استان ایلام تاکید کرد: مراحل مربوط به معرفی افراد به شعب برای تشکیل پرونده و تهیه مدارک وام قرض الحسنه ازدواج در کمترین زمان ممکن انجام می شود و افراد به محض ثبت نام در سامانه به شعبه مورد نظر معرفی می شوندو با تکمیل مدارک تسهبلات دریافت می کنند.
شرافت افزود: مجموع مبلغ پرداختی برای زوجین 200 میلیون ریال (20 میلیون تومان) در نظر گرفته شده و اولویت پرداخت تسهیلات ازدواج در طرح ضربتی تنها بر اساس زمان ثبت نام است.
وی کارمزد این تسهیلات را 4 درصد اعلام کرد و گفت: باز پرداخت تسهیلات قرض الحسنه مطابق با دستور العمل بانک مرکزی 60 ماه (بمدت پنج سال) تعیین شده است.
**230 میلیارد ریال مجموع معوقات بانک صادرات ایلام
معاون شعب بانک صادرات استان ایلام گفت: مجموع معوقات این بانک 230 میلیارد ریال است که در قالب تسهیلات به بخش خصوصی، شرکت ها و یا اشخاص حقیقی ارائه شده اما بازپرداخت نشده است.
شرافت یادآور شد: قدرت پرداخت تسهیلات از سوی بانک ها منوط به وصول مطالبات است و بانک ها تنها از این محل، می توانند تسهیلات لازم را به مردم و صاحبان واحدهای تولیدی پرداخت کنند.
وی تاکید کرد: بر این اساس باید تمامی وام گیرندگان نسبت به بازپرداخت تسهیلات خود اقدام کنند تا دیگر افراد جامعه نیز امکان بهره مندی از تسهیلات را داشته باشند و چرخه رونق و تولید در استان به حرکت درآید.
وی از تمامی اصحاب رسانه، خبرگزاری ها، مطبوعات و صدا و سیما خواست: در زمینه فرهنگسازی و اطلاع رسانی به مردم نسبت به مزایای بازپرداخت تسهیلات بانک ها تلاش کنند.
**پرداخت 600 میلیارد ریال تسهیلات حوادث غیرمترقبه در استان
معاون امور شعب بانک صادرات استان ایلام گفت: از سال 93 تا کنون 600 میلیارد ریال تسهیلات حوادث غیرمترقبه شامل زلزله و سیل در این استان پرداخت شده است.
شرافت اضافه کرد: همچنین در سال 95 نیز 300 فقره وام 700 میلیون ریالی به اقشار خاص شامل خانواده های شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران پرداخت شده است.
21 شعبه و پنج باجه بانک صادرات در استان ایلام فعال است.
خبرنگار: معصومه امیدی** انتشار دهنده : شهریار حیدری فر
6032/6034
انتهای پیام /*

کد خبر: 82630183 (6119359) تاریخ خبر: 22/05/1396 ساعت: 14:32 نسخه چاپی ارسال به دوستان
نام:
ایمیل گیرنده:
برای ارسال به چندین ایمیل از علامت , استفاده کنید
Captcha:

برچسب ها اقتصاد بانك صادرات وام ازدواج معوقات بانكي ∎​