تاریخ انتشار: ۱۳:۱۸:۲۷, ۲۱ مرداد ۱۳۹۶

حضور ۱۰ وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم در جلسات فراکسیون مستقلین ولایی

حضور ۱۰ وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم در جلسات فراکسیون مستقلین ولایی

اعتدال : نایب رییس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه‌های این فراکسیون به‌منظور بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی از حضور ۱۰ نفر از گزینه‌های معرفی شده در جلسات این فراکسیون خبر داد. غلامعلی جفعرزاده ایمن‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با اشاره به بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در جلسات هفته جاری فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: فراکسیون مستقلین ولایی بعدازظهر امروز در جلساتی فشرده میزبان ۸ نفر از وزرای پیشنهادی دولت خواهد بود.

او گفت:‌ بر این اساس آقایان حبیب‌الله بیطرف وزیر پیشنهادی نیرو، محمود حجتی وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی، ‌عباس آخوندی وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی و محمد جواد آذری جهرمی وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات در این جلسات شرکت می‌کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس اضافه کرد: در ادامه جلسات امروز همچنین آقایان علی ربیعی وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سیدعلیرضا آوایی وزیر پیشنهادی دادگستری، حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر پیشنهادی بهداشت و امیر حاتمی وزیر پیشنهادی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به فراکسیون مستقلین می‌آیند و ضمن تشریح برنامه‌های خود، به سوالات احتمالی نمایندگان پاسخ خواهند داد.

نایب رییس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس همچنین یادآور شد: فراکسیون همچنین فردا نیز جلساتی به این منظور تشکیل می‌دهد که بر این اساس آقایان مسعود سلطانی‌فر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان و سیدمحمد بطحایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در جلسات حضور می‌یابند.