تاریخ انتشار: ۱۰:۲۲:۰۸, ۱۷ تیر ۱۳۹۶

طرح دانش‌افزایی و توانمندسازی استادان دانشگاه ارومیه برگزار می‌شود

طرح دانش‌افزایی و توانمندسازی استادان دانشگاه ارومیه برگزار می‌شود

اعتدال :    اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید   به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، طرح دانش‌افزایی و توانمندسازی استادان دانشگاه ارومیه (طرح ضیافت اندیشه) با موضوع معرفت‌شناسی سطح یک مردادماه امسال برگزار می‌شود.     در این اطلاعیه که از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارومیه منتشر شده، آمده است؛ استاد محترم؛ سلام، با تشکر از حضور شما در این دوره، به استحضار اعضای هیئت علمی دانشگاه ارومیه می رساند که طرح دانش افزایی و توانمندسازی استادان به شرح ذیل برگزار خواهد شد.   قبل از ثبت نام لطفا به نکات ذیل توجه فرمایید. زمان برگزاری کلاس ها از ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ لغایت ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ بصورت کارگاه حضوری و روزانه به مدت دو ساعت در شیفت اداری و در پردیس نازلو برگزار خواهد شد. بنابراین از مخاطبین تقاضا می شود مشارکت فعال در مباحث آموزشی و فرهنگی داشته باشند.
عنوان این دوره آموزشی طرح دانش افزایی و توانمندسازی استادان «معرفت شناسی سطح یک» بوده و به مدت ۱۶ ساعت آموزشی خواهد بود.
این دوره ویژه استادانی است که در سال های گذشته در موضوع معرفت شناسی سطح یک شرکت نکرده اند و اولویت با اعضای هئیت علمی جدید استخدام شده، می باشد.
درصورت شرکت در دوره تکراری از امتیاز این دوره بهره مند نخواهند شد.   ظرفیت کارگاه ها طبق مصوبه ستاد مرکزی ضیافت اندیشه اساتید، حداکثر تا ۲۵ نفرپیش بینی شده است، بنابراین اساتیدی که موفق به ثبت نام نشوند دبیرخانه ضیافت از ثبت نام ایشان معذور خواهد بود.   در صورت غیبت بیش از یک جلسه در برنامه آموزشی دوره، منجر به حذف دوره برای مخاطب مذکور خواهد شد.   علاوه بر برنامه آموزشی، برنامه های فرهنگی، اجتماعی و تفریحی به ویژه برای اعضای خانواده مخاطبین طرح برگزار خواهد شد.
زمان ثبت نام تا پایان وقت اداری روز یک شنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ خواهد بود و پس از آن سایت بطور خودکار بسته خواهد شد.
اساتیدی که در سال های گذشته در سامانه اصلی ضیافت اندیشه ثبت نام کرده اند لازم نیست مجددا ثبت نام نمایند کافیست از کد ملی بعنوان کد کاربری و شماره شناسنامه بعنوان گذرواژه استفاده کنند.
لطفا مراحل ثبت نام را بدقت طی کرده و ثبت نام خود را تکمیل کنند. درغیر این صورت مخاطب طرح نخواهید بود.   کاربران گرامی جهت استفاده از سامانه جامع ضیافت اندیشه اساتید باید از آخرین نسخه مرورگرMozilla Firefox،Google Chrome، Opera، استفاده کنند.
جهت اطلاع بیشتر و ثبت نام به سایت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارومیه به آدرس www.Urmia.nahad.ir مراجعه کنید. ∎​