تاریخ انتشار: ۱۷:۰۰:۲۷, ۴ تیر ۱۳۹۶

آزادی قدس جز با ایثار و شهادت و وحدت میسر نمی شود ۷ تیر نمونه بارز جنایات منافقین است

آزادی قدس جز با ایثار و شهادت و وحدت میسر نمی شود ۷ تیر نمونه بارز جنایات منافقین است

اعتدال : به گزارش اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران مهدی چمران در آغاز سیصد و پنجاه و پنجمین جلسه شورا با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: این حضور مردم در هوای گرم و با زبان روزه حماسه ای دیگر بود از مردمی که نشان دادند برای احقاق حق مظلومان آماده اند.

وی ادامه داد: تاثیر این حرکت در امریکا و خاور دور بسیار عمیق بوده و امیدواریم روزی برسد که این قبیل تحرکات به انسجام مسلمین بیانجامد و موجب آزادی قدس شود.
چمران افزود: امیدواریم قدس شریف هر چه زودتر از زیر یوق غاصبین پاک شود و باز هم محلی شود برای عبادت مسلمین و دیگر پیروان ادیان الهی.

رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بدون شک آزادی قدس جز با شهادت و ایثار و وحدت میسر نمی شود و امیدواریم با به پا داشتن روز قدس که یادگار امام (ره) است و حرکتی که از انقلاب اسلامی آغاز شده، قدس شریف زودتر از 25 سالی که رهبر عظیم الشان انقلاب فرمودند آزاد شود.

چمران همچنین در آستانه روز هفتم تیر و روز قوه قضاییه گفت: هفتم تیر یاد آور شهادت آیت الله دکتر بهشیت و هفتاد و دو تن از یارانشان می باشد که به دست منافقین به شهادت رسیدند.

وی افزود: شهادت شهید بهشتی و 72 تن یارانش نمونه ای از جنایت های منافقین بود که امروز در لباس های دیگر در کنگره امریکا حضور دارند و آنان نیز از این جانیان استقبال می کنند.

چمران در پایان روز قوه قضاییه را گرامی داشت و به همه مسئولان و فعالان قوه قضاییه این روز را تبریک گفت.   ∎​