تاریخ انتشار: ۲۰:۵۹:۴۳, ۲۳ خرداد ۱۳۹۶

معرفی و مشخصات کامل نیسان ایکس تریل 2017 در ایران

معرفی و مشخصات کامل نیسان ایکس تریل 2017 در ایران

اعتدال : نیسان ایکس – تریل روح ماجراجویی را در شما زنده می‌کند. تکنولوژی و تجهیزات منحصربه‌فرد در این خودرو آماده‌اند برای اینکه جسارت، هیجان و سرزندگی را به زندگی شما و خانواده‌تان القا کنند. با ایکس – تریل در هرجا می‌توانید بیشترین راحتی و ایمنی را حس کنید.


 <br>
<br>

در خودرو بنشینید و از ترکیب با ذوق تجهیزاتی مانند سان‌روف پانارومیک، چرم‌های دولبه، روشنایی LED داخلی و تریم‌های مشکی براق لذت ببرید.


 <br>
<br>

صندلی‌هایی الهام گرفته از کمترین نیروی جاذبه با محافظت از ستون فقرات و ایجاد آرامش برای‌تان طراحی شده است. مهندسان نیسان به عالم کیهان می‌نگرند جایی که ستاره‌ها بدون هیچ وزنی در هوا معلق هستند، تا هنگامی که پشت فرمان نشسته‌اید یک موقعیت مناسب برای شما ایجاد کنند.


طراحی این خودرو که با نگاهی ریزبین و هدفمند انجام شده است، خطوط بدنه جذاب‌تر و طراحی عضلانی را به نمایش می‌گذارد. شاید ظاهر عضلانی‌تر این خودرو باعث شده تا جثه آن بزرگ‌ به نظر برسد؛ اما در هنگام رانندگی درمی‌یابید که جثه این خودرو در رانندگی شهری اصلا دست و پاگیر نیست.


 <br>
<br>
مشخصات و تجهیزات رفاهی خودروی نیسان ایکس-تریل در ایران :


 <br>
<br>


ABS , EBD, ESPکیسه هوای راننده و سرنشین، جانبی و پرده‌ایسیستم هشدار فشار باد تایرهاسیستم ضد سرقت ایموبلایزرهندزفری بلوتوث / پخش موسیقی با بلوتوث، USB و AUXسیستم کنترل شاسی فعالسیستم توزیع متغیر گشتاوررادار هشداردهنده خروج از خط و نقاط کورسیستم نگهدارنده خودرو در شیبرادار شناسایی اشیاء متحرکسیستم مانیتور دید 360 درجه (AVM)سیستم 4×4 تمام وقت نیسان (AWD همراه با کنترل دستی)سیستم تهویه هوای دوگانه اتوماتیککروز کنترلسیستم ورود بدون کلید هوشمند و دکمه استارتمانیتور چند منظوره پشت آمپر (VID)صندلی‌های تمام چرمی با قابلیت تنظیم برقی برای صندلی‌های جلوچراغ‌های LED دوگانه و سیستم نوربالای اتوماتیکسانروف پانوراماچراغ‌های روشن در روز LEDآینه‌های جانبی جمع‌شونده برقی و دارای چراغ راهنماسنسور نور و بارانچراغ‌های LED جلو مجهز به چراغ‌شویدرب عقب برقی (Motion Detection)رینگ آلومینیومی 18 اینچ اسپورت

 <br>
<br>

منبع : ایران جیب