تاریخ انتشار: ۰۱:۱۳:۵۸, ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

استاندار تهران: امکان قانونی ادامه روند اخذ رای بعد از ساعت 24 وجود ندارد

استاندار تهران: امکان قانونی ادامه روند اخذ رای بعد از ساعت 24 وجود ندارد

اعتدال : به گزارش ایرنا، در بیانیه سیدحسین هاشمی که بامداد روز شنبه صادر شده، آمده است: حضور باشکوه و حداکثری مردم سراسر کشور به ویژه استان تهران در انتخابات بار دیگر مایه بهت و حیرت دشمنان و عزت و افتخار ایران اسلامی شد.
وی اظهار کرد: حضور گسترده و پرشور مردم در شعب اخذ رای برای شرکت در انتخابات همچنان تا لحظات پایانی روند برگزاری انتخابات ادامه داشت که براساس قانون ساعت 24 آخرین زمان برای اخذ رای از مردم در صندوق ها است و امکان ادامه این روند بعد از این زمان وجود ندارد.
استاندار تهران تصریح کرد: به طور قطع این حضور باشکوه منجر به خلق حماسه بزرگ و ماندگار دیگری در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی می شود.
وی ضمن تقدیر و تشکر از عموم مردم مومن و انقلابی استان تهران، تاکید کرد که تمامی عوامل اجرایی، نظارتی و برگزارکنندگان انتخابات با رعایت بیطرفی کامل و امانتداری، مر قانون را ملاک عمل خود در صیانت از رای و نظر مردم قرار خواهند داد.
به گزارش ایرنا، جمعی از مردم که برای شرکت در انتخابات به پای صندوق های رای رفته بودند، به دلیل اتمام زمان رای گیری در ساعت 24 و تعطیلی شعب اخذ رای، موفق به حضور در شعبه و شرکت در انتخابات نشدند.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی، از ساعت 8 صبح تا 24 دیروز(جمعه) در سراسر کشور برگزار شد.
برای برگزاری این دوره از انتخابات 6448 شعبه اخذ رای شامل 6031 شعبه ثابت و 417 سیار در استان تهران ایجاد شده بود.
تهرام 9343**1625
خبرنگار: مهدی مقدر - انتشار دهنده: محسن فتاحی