تاریخ انتشار: ۱۲:۴۸:۳۰, ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

رونمایی رنو از ساندرو ویژه و خاص

رونمایی رنو از ساندرو ویژه و خاص

اعتدال : ساندرو در برخی از کشورها با نشان داچیا شناخته می شود و در بسیاری از بازارها با نام و نشان رنو برجسته شده است که در میان آنها می‌توان به کشورهای آمریکای لاتین اشاره کرد.
آیا تاکنون به یک مدل تحول یافته از هاچ بک‌های ۳۰۰ اسب بخاری با قابلیت محرک تمام چرخ فکر کرده‌اید. ظاهرا این روزها خودروسازان در حال به روز کردن هاچ بک‌های داغشان با خروجی‌های بالا و تبدیل آنها به خروجی‌های بسیار توانمندتر هستند. رنو نیز یکی از همین صنایع دنیای اتومبیل است این روزها یک ساندرو اسپورت RS را به گونه‌ای آتشین تبدیل کرده است.


این خودرو با موتور ۲ لیتری و ۱۴۳ اسب‌بخاری احتراق طبیعی‌اش نزدیک به ۱ تن وزن دارد. شاید در این رده تنهاخودروی سوزوکی سوئیفت اسپورت است که با موتور توربو شارژ (درانگلستان) ارائه شده است. این خودرو با یک سامانه انتقال قدرت ۶ سرعته دستی در خودروی اسپورت ساندرو هماهنگ شده است.

ما پیش از این نسخه‌ای از ساندرو RS را دیده‌ایم، اما نسخه ارائه شده کنونی از سوی ائتلاف (راچیا- رنو ) یک نسخه ویژه است. این نسخه “ریسینگ اسپریت” نام دارد.

در نسخه ویژه این ساندرو کاربر می‌تواند با بیشینه سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت حرکت کند. مشخصات فنی این خودرو با سیستم تعلیق و فنربندی اسپرت، در کنار رینگ‌های جذاب ۱۷ اینچی و ترمزهای تقویت شده، راضی‌کننده به نظر می‌رسد.
منیع : دنیای خودرو


برچسب ها : رونمایی رنو کویید , رونمایی رنو کوئید
منبع : بانک اطلاعات خودرو car[.]ir