تاریخ انتشار: ۱۱:۴۶:۰۱, ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

همکاری ولوو و گوگل در زمینه سیستم اطلاعات سرگرمی

همکاری ولوو و گوگل در زمینه سیستم اطلاعات سرگرمی

اعتدال : ولوو همکاری جدید خود با غول تکنولوژی گوگل را اعلام کرده است. این همکاری منجر به استفاده از سیستم‌های اطلاعات سرگرمی و ارتباطی جدیدی در محصولات این کمپانی سوئدی خواهد شد.

سیستم جدید مبتنی بر اندروید سطح وسیعی از عملکردها را ارائه خواهد کرد و ظرف مدت 2 سال در خودروهای ولوو عرضه خواهد شد. ولوو می‌گوید به لطف سرویس‌های ارتباطی جدید، این همکاری باعث تحول در چگونگی تعامل مالکان با خودروهای خود خواهد شد.


هنریک گرین معاون بخش تحقیقات و توسعه ولوو می‌گوید:ما با همکاری با گوگل در حال اتخاذ تصمیم استراتژیک مهم هستیم. پلتفرم و سرویس‌های گوگل با ایجاد شخصی‌سازی‌های بیشتر باعث بهبود تجربه کاربری خواهند شد و در عین حال سیستم اندروید نیز باعث انعطاف‌پذیری بیشتر خواهد شد.

این همکاری جدید به ولوو اجازه خواهد داد تا به داخل دنیای بزرگ برنامه‌هایی که کاربران اندروید در حال لذت بردن از آن هستند وارد شود. یکی از این برنامه‌ها جست‌وجوی محلی گوگل است که به راننده‌های ولوو اجازه می‌دهد تا با یک سرچ سریع محل‌های موردنظر خود را بیابند. این عملکرد اخیراً به‌روزرسانی شده و ناوبری جدیدی دارد.جزئیات بیشتر مربوط به این همکاری در نمایش تکنولوژی سالانه‌ی گوگل در هفدهم می معلوم خواهدمنبع خبر : پدال
برچسب ها : پس زمینه گوگل کروم , پس زمینه گوگل
منبع : بانک اطلاعات خودرو car[.]ir