تاریخ انتشار: ۱۵:۵۰:۴۳, ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

مشحون: اگر درباره مربی خارجی به نتیجه نرسیم گزینه های ایرانی بررسی می شود

اعتدال : محمود مشحون در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: پس از گردهمایی بسکتبال برنامه محور، هر روز جلسه ای برای بررسی مسائل مطرح شده در کارگروه های مختلف برگزار می کنیم که جلسه برای بررسی مربی گزینه های تیم ملی با حضور کارگروه مربیان چهارشنبه برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این جلسه کارنامه چهار مربی خارجی از چهار کشور مختلف را نیز بررسی می کنیم تا یکی از آنها برای هدایت تیم ملی بسکتبال انتخاب شود.

مشحون گفت: در صورتی که در مورد یکی از این گزینه ها به جمع بندی نرسیم، گزینه های ایرانی را برای سرمربیگری تیم ملی بررسی خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که علت تغییر نظر شما برای انتخاب مربی ایرانی برای تیم ملی به مربی خارجی چیست؟ گفت: چون همکاران رسانه ای شما موضوع انتخاب مربی ایرانی را مسخره کردند و گفتند که مشحون می خواهد با این کار آبروی مربی ایرانی را ببرد.

رئیس فدراسیون بسکتبال افزود: این نهایت کم لطفی است چون نمی خواهم خودم و نه یک قهرمان ملی و مربی ارزشی را مسخره کنم. با شرایط موجود پیشنهاد من بود که بهترین موقعیت برای آنچه به دنبال آن هستیم فراهم شده است اما پس از انتقاداتی که در رسانه ها منتشر شد، متوجه شدم هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده شروع به رد کردن آن کرده اند.

وی درباره حضور بهمن سلیمانی و فاطمه کرم زاده در سمت های نایب رئیسی فدراسیون و اینکه گفته می شود این انتخاب ها با شعارهای مشحون مبنی برای ایجاد تغییر در ساختار فدراسیون تناقض دارد، گفت: اصلا انتخابی صورت نگرفته است و این افراد در سمت هایی هستند که پیش از این و حتی در زمان سرپرستی رمضانعلی دولو نیز در فدراسیون حضور داشتند.

مشحون گفت: بخش بانوان فدراسیون یکی از فعال ترین بخش ها و کمیته های فدراسیون بسکتبال محسوب می شود و بهمن سلیمانی نیز همیشه عصای دست فدراسیون بوده است. با این شرایط چه دلیلی برای تغییر در این سمت ها وجود دارد؟ چرا باید کسانی که کار خود را به درستی انجام می دهند کنار بگذاریم؟

وی خاطرنشان کرد: تغییر ساختار به بخش هایی مربوط می شود که عملکرد خوبی ندارند، نه کسانی که به درستی وظایف خود را اجرا می کنند.

ورزشی (4) ** 2024**1379