تاریخ انتشار: ۰۹:۲۳:۵۴, ۱۷ دی ۱۳۹۵

تمام اردونشینان برای ما یکسان هستند حتی «بهداد» حق کسی را ضایع نمی‌کنیم

تمام اردونشینان برای ما یکسان هستند حتی «بهداد» حق کسی را ضایع نمی‌کنیم

اعتدال : سجاد انوشیروانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد وضعیت تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان اظهار داشت: در برنامه‌های‌مان بعد از المپیک ریو، 3،4 مرحله جابجایی نفرات داریم. درست است که اهداف کوتاه‌مدتی داریم اما بعد از ریو، می‌خواهیم با چشم‌اندازی به المپیک 2020 از نفراتی که در بلندمدت حتی در رده‌های سنی پایین می‌توانند در المپیک 2020 به ما کمک کنند، استفاده کنیم. تلاش ما این است که با وضعیت نامناسب بودجه، نتایج خوبی بگیریم.

وی افزود: کمیته ملی 54 درصد از کل بودجه سال 95 را به ما اختصاص داده که آن هم به قبل از المپیک ریو بر می‌گردد. ما قبل از ریو از مکمل‌های خوب کمیته پزشکی استفاده کردیم و فدراسیون، حقوق‌ها و جوایز خوبی در نظر گرفت اما آیا بعد از المپیک ریو که بهترین نتایج را گرفتیم، باید وزنه‌برداری به این شکل رها شود؟

سرمربی تیم وزنه‌برداری کشورمان تصریح کرد:‌ مسئولین رده بالای ورزش، اگر می‌خواهید در مسابقات آسیایی 2018 و المپیک 2020 نتیجه خوبی بگیریم باید بیشتر از قبل حمایت‌مان کنید. با یک برنامه‌ریزی مناسب به ما کمک کنید و من هم قول می‌دهم در آینده نتایج بسیار خوبی را کسب کنیم.

انوشیروانی در خصوص وضعیت کیانوش رستمی خاطرنشان کرد: تمام کسانی که به اردو دعوت می‌شوند برای ما یکسان هستند حتی بهداد سلیمی که فعلاً خارج از اردوست، صبح‌ها با ما تمرین می‌کند و سهراب مرادی هم در نوبت عصر تمرین می‌کند که این مسئله نشان می‌دهد همبستگی خوبی میان همه ایجاد شده و ما هم در تلاش هستیم حق هیچ‌کس ضایع نشود.

وی در پایان گفت: اعتقاد ما این است که با تمام وزنه‌برداران، تعامل داشته باشیم و خوب برخورد کنیم چون به چیزی جز اهداف مثبت فکر نمی‌کنیم و از همه انتظار داریم حضور داشته باشند تا به اهدافمان برسیم.


∎​
برچسب ها :
منبع :